Serdecznie zapraszamy do odwiedzenie naszego stoiska podczas XXXI Miedzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2018!

 


Targi

 

Od samego początku istnienia naszej firmy przywiązywaliśmy dużą uwagę do tej formy kontaktów z klientami i możliwości prezentacji naszych produktów. Niejednokrotnie nasze produkty zdobywały medale i wyróżnienia, zajmowały pierwsze miejsca w konkursach przygotowanych przez organizatorów targów. 

W tym miejscu chcielibyśmy także podziękować wszystkim, którzy odwiedzają nasze stoiska. Przypominamy, że zawsze służymy informacją, aktualnym katalogiem i próbkami naszych wyrobów. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania. Z zainteresowaniem odbieramy wszelkie propozycje współpracy i nowe pomysły na zastosowanie naszych produktów.

 

 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzają nasze stoiska na targach! 

Wszystkim zainteresowanym prześlemy nasz aktualny katalog oraz zestaw prób naszych wyrobów.

 

 

 

Poniżej krótka historia naszych udziałów w wybranych imprezach targowych: 


2007  -  ENERGETAB, Bielsko-Biała

Na XX Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2007 otrzymaliśmy od organizatorów podziękowanie za długoletnie i zaangażowane uczestnictwo w tej imprezie.
(więcej informacji)

 

 


2004  -  ELTARG,  Katowice

Na XIII Międzynarodowych Targach Elektrotechniki, Elektroniki i Elektroenergetyki ELTARG 2004r firma KURANT otrzymała Medal za System Węży Elektroizolacyjnych.

 

 


2003  -  ELTARG,  Katowice

Na XII Międzynarodowych Targach Elektrotechniki, Elektroniki i Elektroenergetyki ELTARG 2004r firma KURANT otrzymała Wyróżnienie Medal za "System znakowania kabli elektrycznych i światłowodowych".

 


2002  -  ELEKTROINSTALACJE  Targi Elektrotechniki, Elektroenergetyki i Technik Oświetleniowych, Gdańsk

Na  Targach ELEKRTOINSTALACJE w Gdańsku w 2002r firma KURANT otrzymała Wyróżnienie I kategorii w Konkursie im. prof. Roberta Szewalskiego za  "System znakowania kabli elektrycznych i światłowodowych".

 


2000  -  ELEKTRO EXPO ,  Warszawa

Na  VII Międzynarodowych Targach ELEKRTO EXPO w Warszawie w 2000r firma KURANT otrzymała Nagrodę Główną "Złotą Iskrę" za "System znakowania kabli elektrycznych i światłowodowych".

 


1999  -  Wystawa Sprzętu Elektrotechnicznego i Elektronicznego 

Bezpieczne Instalacje Elektryczne,  Międzynarodowe Targi Łódzkie, Łódź

Na Międzynarodowych Targach Łódzkich 1999 firma KURANT otrzymała Medal "Złoty Topik" za Węże Elektroizolacyjne.

 


1999  -  Międzynarodowe Targi Gdańskie,   Gdańsk

Na Międzynarodowych Targach Gdańskich w 1999 firma KURANT otrzymała Wyróżnienie III Kategorii za "Oznaczniki typu MZ® do adresowania i znakowania kabli i przewodów elektrycznych, a także światłowodowych".

 


1998  -  Międzynarodowe Targi Kieleckie 

Nie tylko nasze  produkty zdobywają nagrody i wyróżnienia na imprezach targowych. Również doceniany jest sposób prezentacji naszych wyrobów i aranżacja stoiska. 

 


1997  -  Wystawa Sprzętu Elektrotechnicznego i Elektronicznego 

Bezpieczne Instalacje Elektryczne,  Międzynarodowe Targi Łódzkie, Łódź

Na organizowanych przez MTŁ i SEP Wystawie Sprzętu Elektrotechnicznego i Elektronicznego firma KURANT zdobyła nagrodę główną "Złoty Topik"  za oznaczniki typu MZ® dla przewodów elektrycznych i kabli.

 


© 2004-2019, Wytwórnia Artykułów z Tworzyw Sztucznych - Dariusz Kurant